KINEZITERAPEUTAI

Jolanta Chaoui Kineziterapeutė

Jolanta Ghaoui

Kineziterapeutė

IŠSILAVINIMAS
2001 — 2008 m  Lietuvos sporto universitetas — reabilitacijos bakalauro, magistro kvalifikacinis laipsnis ir kineziterapeuto kvalifikacija.
PATIRTIS
Kineziterapeute esu daugiau nei 10 metų. Įgijau įvairiapusės patirties dirbdama su neurologiniais, traumatologiniais bei ortopediniais ligoniais, vedžiau sveikatinimo mankštas grupėms, skaičiau paskaitas apie sąmoningą kūno valdymą bei judesio kokybę.
SPECIALIZACIJA
Šiuo metu specializuojuosi ūmių bei lėtinių nugaros skausmų valdymo bei prevencijos srityje, insultų reabilitacijoje.
KODĖL EMPATIJA?
Nes čia galiu realizuoti save — išklausyti, suprasti, padėti, tobulėti.
POMĖGIAI
Naujai atrastos baleto pamokos, joga, dėmesingumo praktikos, ne tik medicininė, bet ir savišvietos literatūra.
POŽIŪRIS
Net ir pačios ilgiausios mano diskusijos bet kuria tema — SVEIKATA, JUDESYS, ŠEIMA, SANTYKIAI, DVASINĖS KLAJONĖS —  baigiasi vienu žodžiu — PUSIAUSVYRA.

Asta Lenkaityte Kineziterapeutė

Asta Lenkaitytė

Kineziterapeutė

IŠSILAVINIMAS
2014-2017 m. Vilniaus kolegija – kineziterapijos profesinio bakalauro laipsnis ir kineziterapeuto kvalifikacija.
SPECIALIZACIJA
Ligonių, patyrusių insultą, reabilitacija, namų programos vykdymas.
KODĖL „EMPATIJA“?
Nes čia yra puiki komanda 🙂
POMĖGIAI
Šiuo metu domina asmenybės tobulėjimo temos, sveika gyvensena bei įvairios judesio formos.
POŽIŪRIS
„Yra tik du būdai gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas“.

Kristina Bliūdžiuvienė

Kineziterapeutė

IŠSILAVINIMAS

1999 – 2003 Lietuvos sporto universitete įgyta reabilitacijos bakalauro-kineziterapeuto kvalifikacija.

2003 – 2005 Lietuvos sporto universitete įgyta reabilitacijos magistro-kineziterapeuto kvalifikacija.

PATIRTIS

Daugiau nei 15 metų. Daugiausia patirties įgyta dirbant su skirtingo amžiaus ir įvairius susirgimus turinčiais vaikais. Nuolatinis žinių gilinimas tikslinguose seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje bei teorinio darbo – dėstymo derinimas su praktikiniu leidžia lengviau įveikti kasdienius iššūkius darbe.

SPECIALIZACIJA
Kūdikių raida, biomechanika ir neurologija.

KODĖL „EMPATIJA“?

Nes tai ne vien tik pavadinimas;) Manau, kad nuoširdus dėmesys yra svarbus kiekvienam, o ypač siekiant padėti pacientui. Lengva dirbti ir augti komandoje, kurios požiūris į darbą sutampa su tavuoju.

POMĖGIAI
Atradimai – naujų vietų, naujų žmonių, naujų savo ir vaikų galimybių, naujų skonių, naujų būdų ir būsenų senoms patirtims.

Džiugas Baltrušaitis

Kineziterapeutas

IŠSILAVINIMAS

2011 – 2014 metais įgijau kineziterpeuto kvalifikaciją Vilniaus kolegijoje, įgytas profesinio bakalauro laipsnis. 2012 -2015 Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, jaunesniųjų karininkų vadųmokymai. Įgytas leitenanto laipsnis.

PATIRTIS, SPECIALIZACIJA

Dirbdamas 4 metus savo srityje esu susidūręs tiek su reabilitacija žmonėms turintiems stuburo išvaržą, po meniskų ir kryžmeninių raiščių plyšimų. Intensyvaus skausmo trunkančio savaitę iki lėtinių trukdančių gyventi kelis mėnesius ar pusę metų pašalinimu. Kartu dirbau ir ruošiau ekstremalaus sporto atstovus kaitavimo ir snieglenčių sportui. Todėl darbo praktikoje turėjau nuo klinikinių pacientų iki žmonių grįžtančiųį sportą, bei siekiančių pasiruošti maksimaliems krūviams.

KODĖL „EMPATIJA“?

Pažįstu gydytoją Gintarę, klinikos įkūrėją ir vadovę dar nuo pirmo kurso savanoriškos veiklos jos ankščiau vadovaujamoje klinikoje, t.y. apie 8 metus. Pasitikiu žmogumi, kuris į gydymąžiūri moksliškai. Novatoriškai. Siekia įgyti žinių ir taikyti jas, kad gydymas taptų efektyvūs. Tai sutampa su mano maksimalisto požiūriu.

POMĖGIAI
Pastaruosius tris metus atsidaviau jėgos aitvarų pasauliui, pamėgdamas ne tik patį sportą, tačiau kartu ir gyvenimo būdą mėgaujantis gamtos stichijomis. Nuo senai mėgstu bėgimą, todėl apie biomechaniką ir bėgimo techniką, galiu kalbėti plačiai. Dviračiai man yra nauja niša, tačiau važiavimas tiek plento tiek MTB, man yra savita meditacija. Kūno ir proto laivinimas, stebėjimas, kaip skirtingai ir darnoje veikia organizmo sistemos yra mano nuolatinė analizavimo būsena, kuri pareikalauja daug energijos, tačiau suteikia didelį paveikslą, kaip sąveikauja kūnas, mėgaujuosi spręsdamas sunkias situacijas.