KINEZITERAPEUTAI

Jolanta Chaoui Kineziterapeutė

Jolanta Ghaoui

Kineziterapeutė

IŠSILAVINIMAS
2001 — 2008 m  Lietuvos sporto universitetas — reabilitacijos bakalauro, magistro kvalifikacinis laipsnis ir kineziterapeuto kvalifikacija.
PATIRTIS
Kineziterapeute esu daugiau nei 10 metų. Įgijau įvairiapusės patirties dirbdama su neurologiniais, traumatologiniais bei ortopediniais ligoniais, vedžiau sveikatinimo mankštas grupėms, skaičiau paskaitas apie sąmoningą kūno valdymą bei judesio kokybę.
SPECIALIZACIJA
Šiuo metu specializuojuosi ūmių bei lėtinių nugaros skausmų valdymo bei prevencijos srityje, insultų reabilitacijoje.
KODĖL EMPATIJA?
Nes čia galiu realizuoti save — išklausyti, suprasti, padėti, tobulėti.
POMĖGIAI
Naujai atrastos baleto pamokos, joga, dėmesingumo praktikos, ne tik medicininė, bet ir savišvietos literatūra.
POŽIŪRIS
Net ir pačios ilgiausios mano diskusijos bet kuria tema — SVEIKATA, JUDESYS, ŠEIMA, SANTYKIAI, DVASINĖS KLAJONĖS —  baigiasi vienu žodžiu — PUSIAUSVYRA.

Asta Lenkaityte Kineziterapeutė

Asta Lenkaitytė

Kineziterapeutė

IŠSILAVINIMAS
2014-2017 m. Vilniaus kolegija – kineziterapijos profesinio bakalauro laipsnis ir kineziterapeuto kvalifikacija.
SPECIALIZACIJA
Ligonių, patyrusių insultą, reabilitacija, namų programos vykdymas.
KODĖL „EMPATIJA“?
Nes čia yra puiki komanda 🙂
POMĖGIAI
Šiuo metu domina asmenybės tobulėjimo temos, sveika gyvensena bei įvairios judesio formos.

Tomas Juraitis

Kineziterapeutas

IŠSILAVINIMAS

1994 – 1998 Lietuvos sporto universitete įgyta reabilitacijos bakalauro-kineziterapeuto kvalifikacija.

2007 – 2009 Lietuvos sporto universitete įgyta reabilitacijos magistro-kineziterapeuto kvalifikacija.

PATIRTIS

Daugiau nei 20 metų patirtis kaip kineziterapeuto praktiko ir daugiau nei 10 metų patirtis kaip lektoriaus. Įgijau įvairiapusės patirties dirbdamas su neurologiniais, traumatologiniais bei ortopediniais ligoniais. Kaip lektorius Vilniaus kolegijoje dėstau studentams paskaitas neurologijos srityje, taip pat esu kineziologinio teipavimo lektorius ir instruktorius, vedantis seminarus reabilitacijos specialistams visoje Lietuvoje.

SPECIALIZACIJA

Centrinės ir periferinės nervų sistemos ligos, traumatologija- ortopedija, kineziologinis teipavimas.

KODĖL „EMPATIJA“?

Neuroklinikoje EMPATIJA galiu įgyvendinti visas savo idėjas ir panaudoti sukauptas žinias praktikoje bendradarbiaujant su puikiu kolektyvu.

Džiugas Baltrušaitis

Kineziterapeutas

IŠSILAVINIMAS

2011 – 2014 metais įgijau kineziterpeuto kvalifikaciją Vilniaus kolegijoje, įgytas profesinio bakalauro laipsnis. 2012 -2015 Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, jaunesniųjų karininkų vadųmokymai. Įgytas leitenanto laipsnis.

PATIRTIS, SPECIALIZACIJA

Dirbdamas 4 metus savo srityje esu susidūręs tiek su reabilitacija žmonėms turintiems stuburo išvaržą, po meniskų ir kryžmeninių raiščių plyšimų. Intensyvaus skausmo trunkančio savaitę iki lėtinių trukdančių gyventi kelis mėnesius ar pusę metų pašalinimu. Kartu dirbau ir ruošiau ekstremalaus sporto atstovus kaitavimo ir snieglenčių sportui. Todėl darbo praktikoje turėjau nuo klinikinių pacientų iki žmonių grįžtančiųį sportą, bei siekiančių pasiruošti maksimaliems krūviams.

KODĖL „EMPATIJA“?

Pažįstu gydytoją Gintarę, klinikos įkūrėją ir vadovę dar nuo pirmo kurso savanoriškos veiklos jos ankščiau vadovaujamoje klinikoje, t.y. apie 8 metus. Pasitikiu žmogumi, kuris į gydymąžiūri moksliškai. Novatoriškai. Siekia įgyti žinių ir taikyti jas, kad gydymas taptų efektyvūs. Tai sutampa su mano maksimalisto požiūriu.

POMĖGIAI
Pastaruosius tris metus atsidaviau jėgos aitvarų pasauliui, pamėgdamas ne tik patį sportą, tačiau kartu ir gyvenimo būdą mėgaujantis gamtos stichijomis. Nuo senai mėgstu bėgimą, todėl apie biomechaniką ir bėgimo techniką, galiu kalbėti plačiai. Dviračiai man yra nauja niša, tačiau važiavimas tiek plento tiek MTB, man yra savita meditacija. Kūno ir proto laivinimas, stebėjimas, kaip skirtingai ir darnoje veikia organizmo sistemos yra mano nuolatinė analizavimo būsena, kuri pareikalauja daug energijos, tačiau suteikia didelį paveikslą, kaip sąveikauja kūnas, mėgaujuosi spręsdamas sunkias situacijas.