Ergoterapijos paslaugos
Ergoterapijos procedūros metu specialistas siekia padėti pacientui atkurti arba pagerinti kasdienius gyvenimo įgūdžius ir nepriklausomybę, ypač jei pacientas patiria sunkumų dėl fizinių, psichologinių ar pažinimo sutrikimų. Ergoterapeutas pradeda nuo išsamaus paciento vertinimo, atsižvelgdamas į jo sveikatos būklę, gyvenimo aplinkybes, darbo ir kasdienes veiklas. Tai padeda nustatyti, kokie veiksniai trukdo atlikti įprastas užduotis, tokias kaip valgyti, apsirengti, dirbti ar bendrauti.
Remiantis vertinimu, ergoterapeutas sudaro individualų gydymo planą, apimantį pritaikytus pratimus, mokymąsi apie tinkamą kūno laikyseną, darbo vietos ar gyvenimo aplinkos pritaikymą, taip pat įvairių įgūdžių lavinimą. Procedūros metu gali būti naudojamos įvairios priemonės, tokios kaip specialūs įrankiai, pagalbinės technologijos ar adaptacijos, padedančios pacientui įgyti ar atkurti reikalingus įgūdžius.
Ergoterapeutas taip pat skiria dėmesį psichosocialiniams aspektams – padeda pacientui įveikti emocinius iššūkius, susijusius su negalia, ir palaiko motyvaciją, kad pacientas būtų aktyvus savo reabilitacijos procese. Būtina, kad specialistas nuolat stebėtų paciento pažangą ir koreguotų gydymo metodus, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus ir pacientui užtikrinti nepriklausomybę.
Ergoterapija
Empatija klinika bendradarbiauja su ligonių kasomis.
Pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir užsiregistravusiems klinikoje, teikiamos pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos, kurios yra finansuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto.