ATSILIEPIMAI

„Viskas ateina ir praeina, deja senatvė atėjo ir pamiršo išeiti. Kada gyveni viršvalandžius, esi niekam neįdomus, bet…. Jūsų klinikoje radau tą, ko niekur neberadau. Pasirodo, pas Jus gydomas ir tremoras, ir braškantys sąnariai. O labiausiai Jūsų nuoširdus bendravimas gydo viską. Nuoširdus ačiū.“ (S.)

 

„Jauki aplinka ir profesionalus personalas. Ačiū masažuotojai Ingai už tobulus veido Kobido masažus, kineziterapeutui Džiugui už mankštos programą ir Martynui už stiprų klasikinį masažą. Taip pat reabilitologei Gintarei už puikiai parinktą programą.“ (G.)

„Mieli kolegos, didelis kolegialus Ačiū! už pagalbą gelbėjant sveikatą :).“ (A.)

 

„Ačiū personalui! Labai malonus aptarnavimas. Sveikatos ir jums ir mums.“ (R. ir V. L.)

 

„Atėjau su galvos svaigimo pojūčiais, nerimu. Buvau labai maloniai priimta ir pasirinkusi masažus pas labai profesionalią masažuotoją Ingą ne tik atgavau sveikatą, nes liovėsi svaigimai, bet kiekvieną kartą gaudavau žinių apie tai kas daroma ir kodėl. Labai labai labai Jums visiems ačiū, o labiausiai p. Ingai.“ (D. L.)

 

„Labai įdomus ir geras jausmas po karštų akmenų masažo. Atrodo, kad kūnas ramesnis, laisvesnis, viduje šilta, o protas išskridęs, ramu ir gera“

 

„Širdingai dėkoju gyd. Gintarei, masažuotojai Ingai, kineziterapeutėms Astai ir Jolantai už profesionalumą ir nuoširdumą. Esate atgaivos ir ramybės salelė beprotiškai skubančio gyvenimo vandenyne.“ (N. M.)

 

„Labai malonus aptarnavimas. Džiaugiuosi ir rekomenduoju visiems. (L.S)

 

„Geri specialistai! Labai draugiška atmosfera, kompetetingi specialistai! (I. B.)

 

„Labai dėmesinga gydytoja savo srities specialistė rekomenduoju ją visu 100%!!! Ačiū už gydymo paslaugas 🙂 Ir sėkmės darbuose! (M.D.)

 

„Ačiū specialistams už operatyvų darbą ir kad mama gali gyventi pilnavertį gyvenimą pamiršdama visus nugaros skausmus! Labai rekomenduoju kliniką ir joje dirbančius specialistus. (K. K.)

 

„Labai rekomenduoju šią kliniką žmonėms susidūrusiems su nugaros problemomis/skausmu. Profesonaliai atliekamos gydomosios mankštos, bei masažai labai padėjo pagerinti mano nugaros būklę turint stuburo išvaržą. Tikrai džiaugiuosi, kad pagaliau atradau tokią puikią ir profesonalią kliniką, su labai maloniu ir paslaugiu personalu. Sėkmės Jums didžiausios ir didelis AČIŪ!!!

 

„Labai rekomenduoju masažų biure paslaugą – efektyviai taupomas laikas, nereikia stovėti kamščiuose norint nukeliauti į masažą Labai šauni masažuotoja, visada geros nuotaikos ir dirba labai profesionaliai!” (I. S.)