Apie mūsų Neurokliniką?

Viskas prasidėjo nuo tada, kai gydytojos Gintarės Vaitkienės tėtis susirgo galvos smegenų insultu. Universiteto klinikose nervų ligų skyriuje buvo suteikta aukščiausio lygio pirmoji pagalba ir gydymas, tačiau vėliau teko išspręsti visą puokštę iškilusių problemų. Svarbiausia, reikėjo padėti tėčiui grįžti atgal į aktyvų gyvenimą. Gydytoja Gintarė Vaitkienė 25 metus dirba reabilitologe su nervų ligomis sergančiais pacientais, todėl suprato, kad reikia kompleksinio sprendimo, norint pasiekti šį tikslą. Deja, Lietuvoje nerado specializuotos klinikos, kurioje galėtų rasti visapusišką pagalbą. Tai paskatino priimti sprendimą įkurti specializuotą medicinos įstaigą nervų ligomis sergantiems pacientams. „Empatija Neuroklinika“ suburti specialistai sukūrė 5 unikalias neurologines programas:

 

FMR gydytoja Gintarė Vaitkienė, klinikos įkūrėja

Koks mūsų metodas?

Mūsų gydymo metodas gimė sujungus du fundamentaliuosius medicinos metodus: integruota medicina ir individualizuota medicina. Šiuos metodus papildė ypatingas medicinos specialistų požiūris į pacientą, supratimas ir empatija. Tokios nervų sistemos ligos kaip nugaros ar galvos skausmas, galvos svaigimas, miego sutrikimai, galvos smegenų insultas, lėtinis nuovargis yra kompleksiniai susirgimai. Jų gydymui turi būti naudojamos integruotos priemonės nuo sudėtingos diagnostikos, modernių gydymo metodų iki darbo vietos ar namų aplinkos pritaikymo ir gyvenimo būdo pokyčių.

 

“Empatija Neuroklinikos” metodas – tai unikali gyvenimo kokybės formulė:
(Integrali Medicina + Individualizuota Medicina) x Empatija = Gyvenimo kokybė

Integrali Medicina

  Integrali  medicina  sieja Vakarų laimėjimus, moderniausius gydymo metodus su tradiciniais Rytų gydymo būdais.

 

Individualizuota Medicina

  Individualizuota medicina – globalus sisteminis požiūris į žmogaus biologiją. Modernėjant medicinai vis labiau pamirštama, jog kiekvienas žmogus yra kitoks, o pacientas tampa tik paprastu, tarpusavyje nesusijusių funkcijų ir organų rinkiniu, kuriam taisyti visuotinai naudojami tie patys įrankiai.

 

Empatija

  Empatija yra gebėjimas įsijausti į kito padėtį, emocinę būseną, tiesiogiai suprasti kito jausmus; altruizmo pagrindas.

Kuo mes ypatingi?

“Empatija Neuroklinika”:

 

1. Vienintelė specializuota neuroklinika Lietuvoje, kur vienoje vietoje kompleksiškai sprendžiamos Jūsų problemos dėl nervų sistemos sutrikimų: nugaros skausmas, galvos skausmas, nervinė įtampa, organizmo išsekimas, padariniai po galvos smegenų insulto ir kitų galvos smegenų susirgimų.

 

2. Unikalios neuroklinikos programos sprendžia Jūsų problemas klinikoje, Jūsų namuose, Jūsų darbo vietoje.

 

3. Tai vieta, kur medicinos specialistai parenka visas prieinamas priemones Jūsų problemos sprendimui : diagnostika, gydymas, reabilitacija, medicinos prekės, gyvenimo būdo medicina.

 

4. Jūs rasite tai, ko labiausiai ieško pacientai. Tai atjauta ir supratimas, tai empatiškas požiūris. Mūsų medikai aukščiausio lygio savo srities specialistai, paruošti pagal tarptautinę emocinės kompetencijos programą AIDET (www.studergroup.com/aidet).

 

5. Mūsų tikslas pridėti ne tik metų prie gyvenimo, bet ir gyvenimo prie metų.

Mūsų specialistai rekomenduoja

DAUGIAU