Sveika gyvensena ir mityba

Gera sveikata tai ne tik nuolatinis malonios energijos pojūtis, bet ir puiki savijauta. Tuomet daug paprasčiau sprendžiamos mokslo, darbo, šeimos problemos, žmogus daugiau pasitiki savimi, yra labiau savarankiškas, smagesnis. Aktyvesnis ir įdomesnis būna jo laisvalaikis, rečiau apima bloga nuotaika, nusivylimas. Kaip viena iš neatsiejamų sveikos gyvensenos sudedamųjų yra mityba – tai fiziologinis procesas, susijęs su gyvybei būtinų medžiagų priėmimu, perdirbimu bei įsisavinimu.
Sveika mityba – tai mityba pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) sveikos mitybos principus ir taisykles. PSO sveikos mitybos principai yra nuosaikumas, įvairumas, subalansuota mityba. Nuosaikumas – vienos medžiagos negali būti per daug, nes net ir reikalingiausios medžiagos perteklius gali būti kenksmingas sveikatai. Įvairumas – valgant įvairesnį maistą atsiranda didesnė tikimybė gauti visas organizmui reikalingas medžiagas. Subalansuota mityba – tai tinkamas baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų, mineralinių medžiagų santykis.
Konsultacija (50 EUR) –  mitybos įpročių kasdienybėje ir esamos situacijos detali analizė, tolimesnių žingsnių išdėstymas, rekomendacijos apimančios kompleksines sritis sudariančias sveikos gyvensenos principus. Visa reikalinga informacija apie tai, kaip gaminti ir kuo pakeisti įprastus, tačiau nenaudingus produktus, kad patiekalai būtų gerokai sveikesni, tačiau ne mažiau skanūs.
Mėnesio programa (280 EUR) – Gretės Brokienės mėnesio laiko programa, skirta visiems norintiems mylėt ir rūpintis savimi labiau.
Maistas – neatsiejama kasdienybės dalis, daranti įtaką tiek fizinei, tiek emocinei būklei. Programos metu skatinama įsigilinti į mitybos vaidmenį savo kasdienybėje: ugdyti naują, pozityvų požiūrį, išmokti gaminti lengvus ir sveikus patiekalus, išmokti atskirti prigimtinį sotumo bei alkio jausmą, priimti maistą į malonumą ir vieną iš meilės sau išraiškų.
Individualios konsultacijos, išsamios rekomendacijos, receptai, gairės – viskas adaptuota pagal išskirtinai asmeninius poreikius ir tikslus.
KĄ SUTEIKIA PROGRAMA ?
▪️Išmokti įtraukti į kasdieninę rutiną maisto gaminimą: greitai, paprastai, bet lygiai taip pat skaniai ir sveikai;
▪️Valgyti ĮVAIRŲ ir VISOKĮ maistą;
▪️Išmokti valgyti reguliariai;
▪️Sužinoti ką rinktis pusryčiams/pietums/vakarienei/užkandžiams;
▪️Suprasti kokią naudą mums teikia skirtingi produktai;
▪️Pajusti lengvumo jausmą, įgauti daugiau energijos, pagerinti miego kokybę, ir kas be ko – pasikelti nuotaiką !
▪️Įtraukti į savo racioną daugiau aukštesnės maistinės vertės turinčio maisto;
▪️Išmokti pačių neįtikėčiausių skonio derinių;
▪️Atsipalaiduoti, mėgautis maistu ir pasiimti iš jo visą teikiamą naudą;
▪️Maisto produktų pirkimą paversti maloniu procesu;
▪️Suprasti į ką reikėtų atkreipti dėmesį produktų etiketėse;
▪️Išgirsti rekomendacijų kaip dar pagerinti gyvenimo kokybę. Sveika gyvensena – kompleksinis dalykas.
▪️Kaip natūrali, aukščiau išvardintų dalykų pasekmė: atsikratyti nereikalingų kilogramų, sunkumo jausmo, alkio/persivalgymo priepuolių ir tt.
APIE MANE
Gretė Brokienė – projekto “Apie jūsų mitybą” įkūrėja, gastronomijos bei sveikatai palankios mitybos mylėtoja, teigianti, kad mityba šiais laikais yra ne tik maistas , bet ir neatsiejama mūsų kultūrinio bei socialinio gyvenimo dalis, todėl reikia gerai įsiklausyti savęs bei tos stebuklingos moteriškos intuicijos, norint ne tik gerai jaustis, bet ir išsaugoti dailią figūrą. “Padedu moterims atrasti meilę sau per mitybos prizmę” – teigia moteris, savo filosofijoje prioritizuojanti visų pirma taiką su savimi ir savo emociniais poreikiais. Dvejų vaikų mama, visuomenėje dar žinoma, kaip Misis Lietuva 2019, kuria buvo tituluota, kai savo garsiąja fraze “Tikrasis moters grožis slypi jos išmintyje” užkariavo žmonių širdis. Daugelį metų auginusi patirtį rinkodaros bei pardavimų srityse įvairiose tarptautinėse įmonėse, nepabijojo palikti vadovės pozicijos ir įkurti savo verslą, po 7 metų žinių kaupimo sveikos gyvensenos srityje. Gretė žinias kaupė ir gilinosi įvairiuose kursuose, mokymuose bei seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Didžiojoje Britanijoje, “Healt Science academy” privačioje mokykloje yra įgavusi Holistic Nutrition coach sertifikatą, o šiuo metu studijuoja ir bakalauro studijas atitinkančią programą siekdama Health Coach akreditavimo, “Institute for Integrative nutrition” JAV. Siekdama savo pagrindine veikla padėti žmonėms pagerinti savijautą naujais mitybos ir gyvensenos įpročiais.