PRIMINTUKAS D.A.B.A.R.

Formuokite naujus įpročius stilingai, su šypsena!

Visi mes turime norų, tikslų ir idėjų, dažniausiai visi žinome kas mums padėtų jaustis laimingais, bet… atidėliojame.

 

Jei žinote, kad stiklinė vandens kasdien, pratimas ar ramus atodūsis darbų įkarštyje padėtų geriau jaustis, tai nebeatidėliokite, veikite DABAR!

 

EMPATIJA primintukas „DABAR“, ne tik stilingas aksesuaras tinkantis tiek vyrams, tiek moterims, bet ir veikti, pamilti save raginantis motyvacinis talismanas.

 

Įvardinkite konkretų įprotį, kurį formuosite viešai, kasdien segėkite EMPATIJA primintuką „DABAR“ ir džiaukitės savo pasiekimais jau po 28 dienų.

Primintukas dabar

Kas tai?

EMPATIJA primintukas „D.A.B.A.R.“ tai dviejų spalvų (žalia ir rusva) odinė apyrankė su dvigubu užsegimu, tinkanti tiek vyrams tiek moterims. Visi mes turime norų, tikslų ir idėjų, dažniausiai visi žinome kas mums padėtų jaustis laimingais, bet… nesurandame tam tinkamo laiko.
Primintukas „D.A.B.A.R.“ neša žinią, kad nėra geresnio laiko, už esamąjį. Todėl kaskart į jį žvilgtelėjus, gaunamas vienas ir tas pats atsakymas, raginantis veikti tuoj pat – DABAR! Tai priemonė padėsianti formuoti naujus įgūdžius.

Primintukas DABAR

Kaip tai veikia?

Primintuką pirmą kartą užsisegti rekomenduojama „iškilmingai“ (nepamaišytų humoro dozė ar kita gera emocija), garsiai ištarti savo norą ar pažadą ir nuo tos akimirkos jo nepaleisti, kaip ir naujojo aksesuaro.

Kaskart žvilgtelėjus į jį, būtina atlikti konkrečią užduotį ar bent mažytį žingsnelį vedantį tikslo link. Pasak mokslininkų, įpročio susiformavimo terminas priklauso nuo tikslo sudėtingumo. Todėl rekomenduotina didelius norus suskirstyti į mažesnius, užsibrėžti 28 dienų terminą ir su smalsumu stebėti kasdienius pokyčius.

Neatlikus kasdienės užduoties, primintuką reikėtų persegti ant kitos rankos, o galimybė jį grąžinti atgal bus tik kitą dieną arba pilnai įvykdžius sau duotą pažadą.

Taigi, jei turite norų, kuriems vis nerandate laiko, ar pažįstate žmogų, kuriam labai reikalingas bet koks palaikymas, primintukas „D.A.B.A.R.“ gali tapti reikšminga dovana arba išsipildančių norų talismanu.

dabar schema empatija